Powrót na górę

Poznaj bliżej naszą firmę

O nas

O nas

Firma Prometeusz Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku informatycznym od 2006 roku. Przez okres swojej działalności pozyskaliśmy, wiedzę oraz umiejętności umożliwiające nam rozwiązywanie najbardziej skomplikowanych problemów z dziedziny Technologii Informatycznych oraz pochodnych.

Obecnie, Prometeusz Sp. z o.o. zajmuje znaczącą pozycję wśród firm dostarczających profesjonalną infrastrukturę IT, działających na terenie Polski północnej.

W roku 2012 r. firma została uhonorowana tytułem: Gazela Biznesu przyznanym przez redakcję dziennika gospodarczego „Puls Biznesu”.

Dodatkowo posiadamy certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz certyfikat Rzetelna Firma.

Nasza misja

W firmie Prometeusz działamy pod jedną wspólną misją, by dostarczać przedsiębiorstwom najnowszych, najlepszych, a za razem optymalnych rozwiązań IT. Poprzez współpracę z światowymi liderami technologicznymi oraz indywidualnemu podejściu do każdego klienta, dopasowujemy idealne połączenie sprzętu IT z oprogramowaniem oraz potrzebami firm małych, jak i dużych. W związku z wieloletnim doświadczeniem w branży IT naszym celem jest dostarczanie rozwiązań usprawniających procesy przedsiębiorstwa, zwiększając tym samym jego efektywność, a zarazem otwierając na nowe możliwości rozwoju.

Nasi klienci

Poniższa lista zawiera wybranych Klientów, dla których nasza firma zrealizowała projekty informatyczne.

Ziaja
Polpharma
Remontowa
RADPOL
Doraco
Barlinek
Energa
Cedat
Grasso
Sopot
Skok
Lotos
Vectra
Rolls-Royce
Lasy pa?stwowe
Krosnospan
Malteurop
LKB Biotech
Radio Gda?sk
PGF
Gdansk
Wodoci?gi S?upsk
P&G
Rockfin
Skok
Reklama 2

Nasi partnerzy

  • Lenovo
  • HP
  • OKI
  • Brother
  • Dell
  • Samsung